Інтерактивна вистава «ЖИТТЯ У СТИЛІ RX» у форматі панорамного відео 360

ЗAЗИРНІТЬ ЗA КУЛІСИ!

10 бeрeзня 2016 рoку Lexus прeдстaвив нoвe пaнoрaмнe відeo у фoрмaті 360?, щo дaє глядaчeві мoжливість зaнуритися в інтeрaктивнe шoу. Всeсвітньo відoмий aктoр Джуд Лoу виступaє пeрсoнaльним гідoм у шeстиxвилинній інтeрaктивній відeoпoдoрoжі, у рaмкax якoї гoллівудськa зіркa тa кoмaндa eкспeртів у сфeрі інтeрaктивнoгo тeaтру пeрeнoсять глядaчів, які нічoгo нe підoзрюють, у «Життя у стилі RX» — у світ рoзкoші тa зaxoплeння, зoбрaжeнoгo у рeклaмнoму відeo aвтoмoбіля Lexus RX з Джудoм Лoу.

Знятe у Лoндoні у підзeмнoму бaнківськoму сxoвищі тa в гoтeлі Mondrian, спрoeктoвaнoму Тoмoм Діксoнoм, цe відeo є істoрією прo унікaльну інтeрaктивну вистaву, якa прoйшлa минулoгo місяця. Відзнятe з викoристaнням 80 oкрeмиx кaмeр, 25 прихованих мікрофонів та 3 виготовлених на замовлення штативів, воно дає глядачеві можливість зануритися у процес постановки та особисто відчути атмосферу, яка панувала на знімальному майданчику.

Глядачі беруть участь у події як гості, яких запрошено на презентацію автомобіля; вони йдуть слідом за лазерним променем, проходячи епізоди, створені під враженням від ефектного дизайну RX, після чого сідають в новий RX. Поки вони одягають віртуальні окуляри Oculus Rift, знімальна група таємно перетворює порожній ангар на метушливий знімальний майданчик, швидко перетворюючи гостей на учасників рекламного відео і зірок екрану.

У той час як учасників заохочено до імпровізації у своїй новій ролі, слідом за ними йдуть завзяті фотографи, після чого відбувається подорож вулицями Лондона, у кінці якої вони прибувають на свій власний дебют на червоній доріжці. Під світлом прожектора, вони приймають вітання від своїх шанувальників, а коли вони дають інтерв’ю представникам преси, з’являється сам Джуд Лоу і просить повернути йому ключі від його Lexus RX.

Коментуючи зміст відео, Джуд Лоу відзначив: «Панорамне відео 360? дає можливість зазирнути за куліси того, як відбувалася постановка 14 епізодів. В інтерактивному театрі часто глядачам цікаво, як саме все було зведено в одне ціле, тож цей відеоролик частково проливає світло на такий процес. Ми працювали з дуже талановитою командою над створенням цього досвіду і сподіваємося, що усім, хто дивитиметься ролик, буде так само весело мандрувати цим віртуальним світом, як було нам при його створенні».

За словами Спіроса Фотіноса, директора з маркетингу Lexus Europe: «9 лютого в Лондоні Lexus Europe спільно з Джудом Лоу та командою професіоналів організували справжній сюрприз для групи із 100 обраних учасників, зануривши їх у атмосферу інтерактивного театру, щоб дати їм можливість відчути «Життя у стилі RX». Вважаючи, що вони присутні на традиційному заході для преси, учасники, самі того не підозрюючи, перетворилися на голлівудських суперзірок і занурилися в «Життя у стилі RX» на 50 хвилин. Мета цього проекту — поділитися неймовірним досвідом, який пропонує «Життя у стилі RX». Черпаючи натхнення від духу першопрохідця бренду Lexus, ми створюємо нові форми комунікації. Усе, що ми використовуємо, належить до передових технологій — чи то спеціальна камера для зйомки від першої особи, виготовлена для зйомки рекламного ролика, чи використання технологій ефекту присутності або технологій звуку та світла».

Підготовкою, режисурою та зйомками в рамках цього проекту займався колектив першокласних фахівців, таких як креативний директор проекту лондонської культової сцени експериментального мистецтва «Old Vic Tunnels», Хеміш Дженкінсон; художній директор багатьох жанрових зйомок в рамках проекту «Secret Cinema», Саймон Еванс; звукорежисер і художник-ілюстратор сенсаційно успішних інтерактивних зйомок «Punch Drunk», Стівен Доббі; декоратор і костюмер Джоанна Скотчер, яка отримала почесну нагороду за роботу в зйомках серіалу «Діти залізниці»; художник-постановник світла Тупак Мартір, який працював з Moschino та Beyonce, а також багато акторів із культових інтерактивних шоу. Окрім того, у проект було включено сцену за участю майстра-кравця Джошуа Кейна.

Рекламний ролик «Життя у стилі RX»:

ПРИМІТКА. Інформація щодо перегляду

НА МОБІЛЬНОМУ ПРИСТРОЇ: відео 360? найкраще переглядати на мобільних пристроях. На пристроях Apple та тих, що працюють під операційною системою Android, натисніть на посилання та дивіться за допомогою програми YouTube. Переконайтеся у тому, що на Вашому пристрої встановлено найсвіжішу версію програми YouTube. Для перегляду такого відео також добре підходять окуляри віртуальної реальності Oculus Rift та Samsung Gear VR.

GOOGLE CARDBOARD НА ANDROID: переглянути відео можна в Google Cardboard на пристроях, що працюють на платформі Android — перейдіть за посиланням та відкрийте відео в найсвіжішій версії програми YouTube на Android. Зробіть відео доступним для перегляду через Cardboard, натиснувши на іконку Cardboard у відеоплеєрі, під’єднайте свій телефон до пристрою, і повертайте голову у різні сторони, щоб переглянути панорамне відео у форматі 360?.

НА СТАЦІОНАРНОМУ КОМП’ЮТЕРІ: відео 360? підтримується найбільш свіжими версіями браузерів Chrome, Firefox та Internet Explorer. Відкрийте відео, перейшовши за посиланням на YouTube натисніть і пересувайте мишку для зміни кута огляду камери під час відтворення відеоролика.